ZBIRANJE PAPIRJA – rezultati

Alexander Goljevšček           alexander@nakonju.si

ŠOLSKI SKLAD OŠ IN VRTCA CIRKOVCE

KAKŠEN JE NAMEN SKLADA?

…  nudenje pomoči učencem iz socialno šibkih družin,
… spodbujanje raziskovalne dejavnosti (udeležba na tekmovanjih),
… pridobivanje dodatnih sredstev in izvedba dodatnih dejavnosti, za katere šola ne more pridobiti denarja iz drugih virov.

Naš cilj je otrokom in mladostnikom omogočiti, da razvijajo svoje talente, pridobivajo nove izkušnje ter da se razvijejo v odgovorne posameznike. Včasih pa jih želimo le preprosto razveseliti in jim pustiti, da zasijejo kot zvezde…

KAKŠNE DOGODKE SMO/BOMO ORGANIZIRALI?

Sredstva smo zbirali z organizacijo različnih akcij in prireditev:

• zbiranje starega papirja
  • tradicionalna prireditev Dan za spremembe z mini sejmom rabljenih predmetov
  • šolski božični bazar
  • e-dražba rokavic Dejana Zavca
  • Pokaži kaj znaš ipd.

Hvala tudi vsem donatorjem – staršem, Rdečemu križu (akcija Drobtinica) in podjetjem: Transport Frangež, Avtoservis Dobič, Tiskarna Ekart, Plastika Medved, Janko Dolenc s.p., Batis plus ipd.

KAKO SMO POMAGALI:

• Otrokom iz socialno šibkih družin smo krili stroške kosil, udeležbo na plavalnem tečaju, izletih, subvencioniranjem šole v naravi, ipd.
  • Financirali smo prevoze učencev na različna šolska tekmovanja (folklorno tekmovanje, ekotabor, tekmovanja v okviru različnih predmetov)
  • Financirali nakup igrač in opreme v vrtcu (didaktična igrala, poganjalčki, kolesa)
  • Financirali različne predstave za otroke, predavanje za starše na temo vzgoje (Jani Prgić), darila za otroke ipd.

Vas zanima še kaj ali bi želeli sodelovati pri naših aktivnostih?

Poiščite nas na spletni strani http://www.os-cirkovce.si ali na Facebook-u!  Veseli vas bomo!
Elektronski naslov Šolskega sklada: sklad@os-cirkovce.si

FINANČNO POROČILO 2018