Sončno vreme, krasno okolje, prijetno delovno vzdušje, spletanje novih prijateljstev…je pripomoglo k
nastajanju likovnih umetnij naših punc. Bravo Neli, Isabela, Hana!
Mala Groharjeva kolonija je prireditev z več kot 30-letno tradicijo. Namenjena je učencem višjih razredov osnovnih šol, ki dopoldan preživijo v tisočletni Škofji Loki in ustvarjajo na njenih trgih in ulicah. Ob zaključku kolonije vsaka šola odda tri likovna dela. Dela so že isti dan razstavljena v Sokolskem domu Škofja Loka, žirija pa izbere deset najboljših, jih predstavi v katalogu v obliki razglednic in njihove avtorje nagradi s slikarskimi stojali. Deset nagrajenih del je uokvirjenih in so namenjena potujoči razstavi, ki služi promociji prireditve in obenem mesta Škofja Loka. (VIR:

In prav to nagrado je letos, za lansko likovno delo, prejela naša učenka Isabela Dovnik Krznar. Bila je torej
ena izmed izbranih nagrajencev, ki jih je komisija ocenila, da od najboljših še kanček bolj izstopajo.
ISABELA, PONOSNI TI ISKRENO ČESTITAMO!

Janja Kosar